TOP 10 Neuvěříte, že Těchto 10 Lidí Doopravdy Existuje!

TOP 10 Neuvěříte, že Těchto 10 Lidí Doopravdy Existuje!
TOP 10 Neuvěříte, že Těchto 10 Lidí Doopravdy Existuje!

Svět je plný všemožných zázraků. Všechno žijící kolem nás je speciální a unikátní, ale existují taky lidé, kteří jsou až moc speciální a až moc uníkátní. Vítejte u videa neuvěříte že těchto 10 lidí doopravdy existuje

1. Yu ZhenHuan

Tento muž pochází z Čínské provincie Liaoning. Jeho vlasy a chlupy pokrývají celkem 96% jeho těla, protože má vzácnou hormonální nerovnováhu. Tato schopnost, dělá z Yua nejchlupatějšího muže planety. Jeho chlupy jsou po celém jeho těle kromě dvou míst, těmi jsou dlaně a chodidla. Má problémy s viděním, kvůli jeho přehnaně dlouhým řasám. Má taky problémy s dýcháním a sluchem, právě kvůli chlupům, které mu rostou z jeho nosu a uší. Musel jít na laserovou operaci při které mu odstranili všechny chlupy co mu dělaly zdravotní problémy. Jednou řekl, že si všechny chlupy oholí, bohužel se tak ale nikdy nestalo.

2. Helmut Strebl

Tento 51 letý rakouský kulturista je tak vysekaný, že je velmi často nazýván nejvyrýsovanějším mužem světa. Helmut je vyrýsovaný téměř na kost, má hrozně málo procent tuku a to konkrétně 3%, takhle to vypadá, když si tvrdě, dlouho a konzistentně jdete za svým cílem. Můžete doslova vidět každičké vlákno jeho svalů. Helmut Strebl má prostě a jednoduše skvělou genetiku, a to né jenom ve směru budování svalů, ale také jeho kůže je papírově tenká, takže jeho svaly vypadají ještě lépe a čistěji. Helmut je krásnou ukázkou toho, že můžete být vyrýsovaní v jakémkoliv věku, pokud jste ochotni tomu obětovat vše potřebné a pořádně trénovat.

3. Tran Van Hay

Ačkoliv nikdy nebyly jeho vlasy oficiálně změřeny ani ověřeny Guinessovou knihou rekordů, vietnamský bylinář byl známý jako muž s nejdelšími vlasy na světě. Po dobu téměř 50 let, nechal své vlasy ukryté před očima ostatních. I když bylo všem kolem něj jasné, že něco pod jeho šátkem prostě je. Stále ale neměli tušení co to bylo nebo proč je to schované pod šátkem, avšak po 5 dekádách se Tran rozhodl, že si šátek sundá a všem ukáže co vlastně pod ním celou dobu schovával. Když konečně ukázal to co schovával ty dlouhé roky, všichni členové jeho rodiny a přátelé byli v šoku. byly to 670 centimetrů dlouhé vlasy, které vážily 10 kilogramů. Důvod proč si nikdy neostříhal své vlasy zní celkem zvláštně.. Když měl 25 let, šel k holiči a po jeho návštevě byl šeredně nemocný. Tato událost měla tak velký vliv na jeho myšlení a život, že se rozhodl přestat se stříháním svých vlasů a to navždy.

4. Ekaterina Lisina

Ruská modelka, která je 206 centimetrů dlouhá je už velmi známá ve své rodné zemi Rusku za titul nejdelších nohou v celém Rusku. Drží také rekord v guinessově knize rekordů za pozici nejvyšší profesionální modelky světa. Je také bývalou profesionální basketbalistkou, v basketbalu také získala bronzovou medaili na olympijských hrách roku 2008, dokonce dostala i nabídku hrát ve filmu, který bude o ženském šampionátu v Rugby. Ekaterina říká, že je velmi těžké najít džíny její velikosti a proto si je nechává šít

5. Nikita Tkachuk

Tento ruský kulturista je na kulturistické scéně celkem nový. Jeho masivní velikost způsobila, že většina expertů o něm říká, že jeho svaly nejsou nic jenom čistý Synthol, což je olej, který uměle zvětšuje vaše svaly, avšak neexistuje žádný důkaz co by tyto řeči potvrdil a ve většině svých videí vypadá, že je opravdu silný jako medvěd. Nikita je také nazýván Ruský Arnold Švarcenegr, váží totiž monstrózních 140 kilo a pokračuje pořád dál.

6. Skye Broberg

Známá taky jako Skyye Circus je pětinásobná držitelka rekordů v Guinessově knize rekordů v zkroucení (zní to divně že? :D) se svým uměním procestovala celý svět, byla dokonce mnohdykrát i ve světových televizích taky prováděla své představení na ulici nebo na jevišti. Její představení obsahuje těžko uvěřitelné pohyby, někteří lidé pochybují, že má vůbec kosti, její nejznámější kousek je vsoukání se do svého malého skleněného vězení. Dokonce se v něm dokázala převléct, drží zároveň i světový rekord za to, že vydržela celých 6 minut a 13 vteřin v miniaturním skleněném boxu.

Celé video zde – TOP 10 Neuvěříte, že Těchto 10 Lidí Doopravdy Existuje!

Marie Nováková
Marie Novákováhttps://www.bozskazena.cz
Píše články již sedmým rokem, mezi její koníčky patří lyžování, plavání a volejbal. Tráví čas sledováním filmů a seriálů, je takzvaně "binge-only" fanynka.
SOUVISEJÍCÍ

Nejvíce Populární

Náhodné