Trailer Ahsoka, Nový Seriál ze Světa Star Wars

zdroj: Star Wars / Youtube. Trailer Ahsoka
zdroj: Star Wars / Youtube. Trailer Ahsoka

Disney momentálně vytváří minimálně tři nové filmy ze světa Star Wars. Tento rok taktéž na obrazovky zamíří seriál Ahsoka, příští rok The Acolyte.

Trailer Ahsoka

Příběh bude sledovat Ahsoku Tano, která se od roku 2008 ukázala v řadě zdárných kousků kinematografie z předaleké galaxie včetně The Mandalorian a The Book of Boba Fett, kde charakter hrála herečka Rosario Dawson. Jejím soupeřem bude pravděpodobně někdo ze strany silnějšího a silnějšího galaktického Impéria, do jehož vedení by se mohl postavit velkoadmirál Thrawn známý především z knih Timothyho Zahna a animovaného seriálu Star Wars: Povstalci.

Podle zveřejněného traileru novinky, která se letos v srpnu objeví na Disney+, se zdá, že hrdinka bude usilovat o sjednocení přeživších zbytků rytířů Jedi, aby mohli zastavit další vzestup zla. Nová série bude obsahovat všechny typické prvky slavného Star Wars universe, jako jsou světelné meče, Síla a politické intriky v galaxii.

Disney potvrdilo vydání seriálu The Acolyte na příští rok, který nás zavede do světa Star Wars z pohledu temné strany Síly. Příběh se bude odehrávat sto let před hlavní filmovou sérií během High republic, která byla plná rytířů Jedi. Tvůrkyně Leslye Headland se nechala inspirovat westerny a samurajskými filmy. Popsala svůj nápad jako „střet Ledového království s Kill Billem“, když ho představila ředitelce společnosti Lucasfilm, Kathleen Kennedy.

Marie Nováková
Marie Novákováhttps://www.bozskazena.cz
Píše články již sedmým rokem, mezi její koníčky patří lyžování, plavání a volejbal. Tráví čas sledováním filmů a seriálů, je takzvaně "binge-only" fanynka.
SOUVISEJÍCÍ

Nejvíce Populární

Náhodné