Trailer Barbie V Nové Upoutávce na Film Inspirovaný Slavnou Panenkou Barbie. Margot Barbie a Ken Gosling Vás Zanechají v Úžase

zdroj: 
Warner Bros. Pictures / Youtube. Trailer Barbie
zdroj: Warner Bros. Pictures / Youtube. Trailer Barbie

Margot Robbie a Ryan Gosling si zahrají hlavní role v prvním hraném filmu inspirovaném slavnou panenkou Barbie, který se brzy dostane do kin.

Přestože to není první film o Barbie, jelikož v minulosti byly vydány animované televizní a streamované počítačově animované filmy, tento snímek bude prvním hraným filmem.

Na filmu spolupracují různé produkční společnosti, včetně Warner Bros., Heyday Film Production a Mattel Production. Pokud chcete vidět, jak to vypadá, podívejte se na nejnovější trailer!

V teaser traileru, který trvá téměř dvě minuty, se kromě množství růžové barvy také ukazuje, jak Barbie opustí svět Barbie Landu, protože se nedokázala stát dokonalou panenkou.

Spolu s Kenem se vydá do světa lidí, aby našli pravé štěstí. V novém filmu Barbie ztvární role nejen Robbie a Gosling, ale také další hvězdy, jako jsou například Emma Mackey z Sexuální výchovy, Dua Lipa a Will Ferrell. Stejně jako si můžete koupit různé panenky Barbie, jako je doktorka Barbie nebo sportovní Barbie, narazíte i na různé verze postav ve filmu.

Komedie byla režírována Gretou Gerwig (Malé ženy, Lady Bird), která spolupracovala na scénáři s Noahem Baumbachem (Marriage Story, Madagaskar 3), a na filmu se podílelo mnoho tvůrců nominovaných na Oscara. Film se do kin dostane 21. července.

Marie Nováková
Marie Novákováhttps://www.bozskazena.cz
Píše články již sedmým rokem, mezi její koníčky patří lyžování, plavání a volejbal. Tráví čas sledováním filmů a seriálů, je takzvaně "binge-only" fanynka.
SOUVISEJÍCÍ

Nejvíce Populární

Náhodné